Celodrevené stoly

Celodrevené dubové stoly

Modely celodrevených dubových stolov sú veľmi obľúbené pre svoju jednoduchosť konštrukcie a univerzálny vzhľad pre všetky interiéry. Stolové dosky sú zhotovené z masívneho dubového dreva, vyrobené lepením priebežných celomasívnych lamiel o hrúbke 4 cm a šírke cca 12 až 15 cm. Na výrobu naších stolov používame to najkvalitnejšie dubové drevo ktoré prechádza prísnou vizuálnou a kvalitatívnou kontrolou, aby bol stôl vyrobený v prvotriednej kvalite.

Pre spájanie jednotlivých častí používame systém Festool Domino, čo umožňuje ich bezproblémovú prepravu a vynášanie do ťažšie prístupných priestorov, ako sú napríklad poschodia, alebo podkrovia. V prípade sťahovania je stôl ľahko rozoberateľný a následne sa da jednoducho zložiť. 

Vybrať si môžete z modelov série KLASIK, PREMIUM a RUSTIK. Ak ste v našej ponuke nenašli svoj vysnívaný stôl, neváhajte nás kontaktovať, vďaka skúsenostiam našich pracovníkov, vám vieme vyrobiť dubový stôl na mieru. Vďaka vlastnej dielni vieme vyrobiť aj dlhé stoly o rozmere 200cm -300cm a viac, alebo rozkladacie stoly, preto nás neváhajte konatktovať. Vyrobíme vám dubový stôl na mieru.

Ako prebieha výroba stola a ako si vybrať vzhľad dreva zistite na našej stránke VZHĽAD-DREVA. O tom, ako sa dubové drevo pod rukami našich šikovných stolárov mení na úchvatný nábytok na mieru si môžete prečítať v našom článku Poctivá slovenská výroba nábytku z masívu.

Modernosť, nadčasovosť, jedinečný dizajn a vysoká odolnosť sú charakteristickými znakmi stolov z dubového masívu. Naše celodrevené dubové stoly ulahodia vkusu i tých najnáročnejších zákazníkov. 

Zobrazené produkty: 1-25 z 25 položiek