Stoly s podnožou

Jedálenské dubové stoly - séria Industrial

Modely jedálenských stolov série Industrial v sebe spájajú stolovú dosku s prírodnou štruktúrou dreva a kovovú čiernu podnož v priemyselnom dizajne. Stolové dosky sú zhotovené z masívneho dubového dreva, vyrobené lepením celo drevených masívnych lamiel o hrúbke 4 cm a šírke cca 10 až 15 cm. Na výrobu dubových stolov série Industrial požívame to najkvalitnejšie drevo, ktoré prechádza prísnou vizuálnou a kvalitatívnou kontrolou, aby bol stôl vyrobený v prvotriednej kvalite. 

Modernosť, nadčasovosť, jedinečný dizajn a vysoká odolnosť sú charakteristickými znakmi stolov z dubového masívu. Naše dubové stoly s kovovou podnožou ulahodia vkusu i tých najnáročnejších zákazníkov.

Kovové podnože a nohy sami navrhujeme a vyrábame v našej dielni, pri ich výrobe dbáme na maximálnu kvalitu a pevnosť pri vysokej záťaži. Na výrobu používame výhradne kovové profily s vysokou nosnosťou a životnosťou. Zistite viac o tom, ako vznikajú kovové podnože pre naše stoly z dubového dreva. Ak ste v našej ponuke nenašli svoj vysnívaný stôl, neváhajte nás kontaktovať, vďaka skúsenostiam našich pracovníkov, vám vieme vyrobiť dubove stoly a stolové podnože na mieru. Pozrite si ako si vybrať stolové podnože a prehľad typov podnoží.

Zobrazené produkty: 1-27 z 27 položiek