Sme slovenský výrobca a vyrábame dubové jedálenské stoly na mieru podľa zadania zákazníka, ktorý si určí presné rozmery stola, farbu, povrchovú úpravu a ďalšie parametre. Všetky naše stoly vychádzajú z tradície a vyrábajú sa ručne za pomoci jednoduchých strojov na opracovanie dreva. Pri výrobe sa opierame  o zdedené vedomosti našich predkov a ich bohaté skúsenosti v oblasti spracovania dreva používame aj v našej súčasnej výrobe.

Novinkou v našej ponuke sú jedálenské masívne, extra dlhé dubové stoly a nová séria Industrial.

Naša nová kategória HORECA  zastrešuje kompletnú ponuku nábytku pre : HOtely – REštaurácie – CAviarne.

Našim hlavným cieľom je vysoká kvalita zhotoveného nábytku, profesionálny prístup a následne spokojnosť zákazníkov. To sa nám darí docieliť používaním tých najkvalitnejších materiálov a precíznej remeselnej zručnosti našich pracovníkov.

Prečo stoly a nábytok od nás?

1. Vyrábame stoly a nábytok v prémiovej kvalite s dôrazom na detailné opracovanie.

2. Na výrobu používame drevo a materiály prvotriednej kvality

3. Nábytok a stoly sú spájané špeciálnym systémom rozoberateľných kovových spojov,čo umožňuje jednoduchú a rýchlu montáž pri doručení a jednoduchú demontáž v prípade sťahovania.

4. Výrobky doručujeme vlastnou prepravou, čím garantujeme veľmi šetrné zaobchádzanie s tovarom a doručenie výrobkov v nepoškodenom stave.

5. Nepožadujeme 100% platbu vopred.

6. Dokážeme vyrobiť výrobok podľa predstáv zákazníka aj mimo náš štandardný výrobný program a to aj keď sa jedná iba o 1ks.

7. Preferujeme profesionálny individuálny prístup k našim zákazníkom.

8. Dodržiavame dohodnuté podmienky.

Olejovaný nábytok získava čoraz väčšiu popularitu. Nie je to nič nové – ide o návrat k prírodným materiálom. Olej dokonale impregnuje a chráni ho pred mechanickým poškodením. Súčasne zvýrazňuje jeho prirodzený vzhľad a jedinečnosť. Olejovaný povrch pritom “dýcha” a reguluje mikroklímu vo vnútri materiálu.

Naše stoly aj nábytok sú určené do interiéru. Na povrchovú úpravu dubových stolov a nábytku používame tvrdé voskové oleje SAICOS pretože po aplikácií oleja má povrch tieto vlastnosti:

- umožňuje lokálne opravy a renovácie

- rezistentný káve, pivu a nápojom podľa DIN 68861

- pre deti je ošetrený povrch zdravotne nezávadný

- trvalo zaťažiteľný

- prispôsobený vlastnostiam a potrebám dreva

- priedušný