Masívny dubový stôl LOFT 1
Masívny dubový stôl LOFT 1
Masívny dubový stôl LOFT 1
Masívny dubový stôl LOFT 1

Masívny dubový stôl LOFT 1

Veľmi stabilný a elegantný dubový stôl, ideálny do domácností ale aj pre kancelárie, rokovacie miestnosti či reštaurácie. Masívny stôl LOFT je predstaviteľom obľúbeného industriálneho štýlu. Je vyrobený z prémiového dubového dreva lepením masívnych lamiel, takýto spoj je takmer neviditeľný a dodáva každému stolu nádych jedinečnosti. Stolové dosky sú zhotovené z masívneho dubového dreva, vyrobené lepením masívnych lamiel o hrúbke 4 cm a šírke cca 6 cm až 12 cm.

Stolová podnož je kovová, do dĺžky stola 160cm má profil 60x20 mm, nad 160 cm má profil 70×30 mm .

Vypočítajte si cenu Vášho stola :


  6 - 8 týždňov
1 494,00 €
S DPH

 

Masívny dubový stôl s kovovou podnožou

Stolová podnož konkávna (v tvare A) ponúka veľmi stabilný elegantný štýl - ideálny pre domácnosti, ale aj kancelárie, rokovacie a zasadacie miestnosti či reštaurácie. Dubový stôl LOFT 1 je skvelou voľbou pre každého, kto hľadá kvalitný a elegantný stôl do svojho interiéru. Stôl je vyrobený z kvalitného dreva, čo zaručuje jeho trvanlivosť a pevnosť aj pri vysokej záťaži. Jeho povrch je ošetrený olejom, čo zabraňuje vzniku škrabancov a zároveň zachováva pôvodnú farbu dreva.

Našim najpredávenejším odtieňom je prírodný naturálny vzhľad dubového dreva. Avšak farebnosť našich stolov je možné ovplyvniť aj povrchovou úpravou. Na dosiahnutie požadovanej farby stola používame tvrdé farebné voskové oleje značky Osmo.

Máte vlastnú predstavu o svojom stole z masívu ? Kontaktujte nás, vyrobíme vám masívny dubový stôl na mieru. Okrem stolov s kovovou podnožou zabezpečujeme aj výrobu iného nábytku z masívneho dreva do interiéru domácností a HORECA segment podľa želania klienta. Zaujíma vás ako vyrábame kovové podnože a stolové nohy ? Nahliadnite do zákulisia ručnej výroby.

Pre správny výber vzhľadu dreva, kliknite sem : VZHĽAD-DREVA

Vzorkovník :