Masívny dubový nábytok a stoly z masívu pre HORECA segment

Kompletná ponuka masívneho nábytku a dubových stolov pre HOtely – REštaurácie – KAviarne

Kvalitné a precízne spracovanie

Vysoká odolnosť voči poškodeniu

Úpravy a dizajn na mieru

Prírodný materiál

Kvalitné stoly z masívu pre vašu prevádzku

Zariaďujete interiér svojej reštaurácie, kaviarne, hotela či penziónu ? Je rozumné tie najnamáhavejšie prvky zadovážiť z vysoko odolného materiálu. Počiatočná investícia je síce vyššia ako pri kúpe bežných stolov a nábytku, v konečnom dôsledku sa však jedná o výhodné ekonomické rozhodnutie. Nábytok a stoly z dubového masívu pri správnom ošetrovaní prežijú vo výbornej kondícii celé generácie.

Naša spoločnosť DuboveStoly patrí medzi tradičných dodávateľov a výrobcov stolových dosiek v HORECA segmente.

Vlastné masívne dosky najvyššej kvality, vyrábame ručne za pomoci jednoduchých strojov na opracovanie dreva. Z nich následne vyrábame reštauráciám, penziónom a hotelom prémiové a odolné dubové stoly z masívu.

Okrem toho zabezpečujeme aj výrobu iného zariadenia do interiéru podľa požiadaviek klientov. Radi vám pomôžeme aj s výberom kvalitných stoličiek. V našej ponuke nájdete drevené, čalúnené a barové stoličky.

Masívne stoly do reštaurácie
Masívny nábytok pre HORECA segment

Prečo zvoliť v HORECA segmente nábytok z masívu ?

V hoteloch, penziónoch a reštauráciách je väčšina nábytku extrémne namáhaná, navyše nič nepokazí dojem a komfort zákazníka viac ako nestabilný stôl. Naše dubové stoly z masívu sú odolné, estetické a zdravotne nezávadné, vďaka čomu pozdvihnú štandard každej prevádzky. Nábytok z masívu je ťažší, pevnejší, trvácnejší a mimoriadne odolný. Z masívu vieme pre našich zákazníkov vytvoriť aj masívne skrine, postele, rôzne skrinky či vitríny.

Stoly z dubového masívu na mieru

Dubové stoly vyrábame na mieru podľa zadania zákazníka, ktorý si určí presné rozmery stola, farbu, povrchovú úpravu ale aj ďalšie parametre. Nech už je vaša voľba akákoľvek, naše stoly do vašej reštaurácie, hotela či kaviarne budú vždy konštrukčne pevné, stabilné a v maximálnej kvalite vychádzajúcej  z tradícií a skúseností našich predkov.

Pre HORECA segment vyrábame stoly v celodrevenom prevedení, ktoré sú odolné a maximálne stabilné, ale aj moderné stoly, ktoré ponúkajú kombináciu kovu a dubového dreva. Voľba závisí na vašom vkuse a dizajne vášho interiéru. Individuálne riešime aj prevedenie stolových hrán – ich zaoblenie a ofrézovanie.

Pri výbere stola je dôležité zvážiť nielen veľkosť a tvar ale aj vybavenie stola, aby bolo zaistené, že bude vyhovovať potrebám vašich zákazníkov.

Pre našich klientov vyrábame stoly, ktoré môžu mať integrované technológie, ako sú napríklad zabudované zariadenia na videokonferencie, stôl so zásuvkou alebo stôl s bioohniskom.

Stôl s bioohniskom

Drevené stoly do reštaurácie

Dubové stoly z masívu sú vďaka svojim vlastnostiam ideálne do záťažových prostredí reštaurácií. Zároveň však spĺňajú podmienky na moderné a nadčasové stoly pri zachovaní vysokej konštrukčnej pevnosti a stability.

Okrem jedálenských stolov z masívu vyrobíme barové stolíky alebo stolíky pre fast food, podľa individuálnych požiadaviek klienta. Kombinácia takýchto stolov vytvorí jedinečnú atmosféru a zlepší celkový dojem vašej reštaurácie.

Stoly z masívu do hotelov a penziónov

Stoly z dubového masívu sú ideálne do jedálni i konferenčných miestností a hotelových hál. Stačí si zvoliť správny rozmer, tvar a farebné prevedenie.

V našej ponuke nájdete okrem jedálenských stolov, vďaka ktorým viete pohostiť všetkých hostí, aj elegantné konferenčné stolíky väčších a menších rozmerov vhodných do hotelových izieb.

Prémiové stoly z masívneho dreva dodajú vášmu hotelu i penziónu príjemnú a útulnú atmosféru, navyše budú slúžiť po generácie, bez toho, aby prestali byť unikátne, funkčné a krásne.

Stoly z masívu do kaviarne

Dubové stoly do kaviarní sa vyznačujú moderným a minimalistickým dizajnom, ktorý zapadne do každého interiéru.

Vďaka nekonečnému množstvu kombinácií pri zachovaní vysokej pevnosti a kvality výrobku nájdu naše dubové stoly uplatnenie v kaviarňach, bistrách aj cukrárňach.

Naše dubové stoly sú navrhnuté pre maximálne pohodlie vašich hostí, zároveň odlíšia a posunú vašu kaviareň na novú úroveň.

Masívny nábytok do kancelárií a zasadacích miestnosti

Konferenčné a rokovacie stoly do zasadacej miestnosti

Mať v kancelárií kvalitný a funkčný nábytok je jedným z najdôležitejších faktorov, preto v našej ponuke nechýba ani nábytok a masívne stoly z dubového dreva pre zasadacie miestnosti a rokovacie miestnosti.

Dubové stoly z masívu vo vašom pracovnom priestore nebudú iba funkčné, ale aj jedinečné svojím kvalitným prevedením a vypracovaním do posledného detailu.

Pri výbere stola je dôležité zvážiť veľkosť, tvar a vybavenie stola, aby bolo zaistené, že bude vyhovovať vašim potrebám a požiadavkám. Pre našich klientov vyrábame stoly, ktoré môžu mať integrované technológie, ako sú napríklad zabudované zariadenia na videokonferencie a elektronické tabule na zapisovanie poznámok.

Vzhľad vašej kancelárie, rokovacej i zasadacej miestnosti, o vašej firme povie viac, ako si možno myslíte, práve tieto miestnosti často zanechajú vo vašich klientoch a potenciálnych partneroch veľmi silný dojem.

Dubové stoly z masívu vám budú spoľahlivo slúžiť dlhé roky

Dubové drevo patrí medzi najodolnejšie a najobľúbenejšie drevo pri výrobe nábytku. Našim hlavným cieľom je vysoká kvalita zhotoveného nábytku, profesionálny prístup a následne spokojnosť zákazníkov. To sa nám darí docieliť používaním tých najkvalitnejších materiálov a precíznej remeselnej zručnosti našich pracovníkov.

Pri výbere stola do hotela, penziónu, reštaurácie alebo kaviarne by ste mali zohľadniť počet ľudí, ktorí pri ňom budú sedieť ale aj počet jedál, ktoré sa naň zmestia. Naše dubové stoly vám vyrobíme na mieru pre maximálne pohodlie vašich hostí.

Preferujete rustikálny, tradičný, celodrevený stôl či moderný jedálenský stôl s kovovou podnožou, ktorý ponúka kombináciu kovu a dubového dreva? Voľba závisí na vašom vkuse a dizajne vášho interiéru. 

Neviete sa rozhodnúť aký stôl je pre vás vhodný alebo ktorý dodajú vašej prevádzke osobitý a prémiový charakter ? S výberom vám veľmi radi pomôžeme. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať pre vypracovanie individualnej cenovej ponuky.

Nábytok z masívu pre HORECA segment

Sme slovenský výrobca dubových stolov na mieru, v našej ponuke však nájdete aj iný masívny nábytok z dubového dreva pre vašu prevádzku. Hľadáte kvalitný nábytok ? Vyskúšajte nábytok z masívneho dubového dreva. Doprajte si spojenie luxusu, elegancie, vysokej kvality a trvácnosti.