Rokovaci stôl X100
Rokovaci stôl X100
Rokovaci stôl X100
Rokovaci stôl X100
Rokovaci stôl X100
Rokovaci stôl X100
Rokovaci stôl X100
Rokovaci stôl X100

Rokovaci stôl X100

Veľký obdĺžnikový rokovací stôl, ponúka dokonalú kombináciu mohutnej kovovej konštrukcie a masívneho dubového dreva. Maximálne precízne a kvalitné spracovanie zaručuje, že rokovací stôl X100 bude našim zákazníkom slúžiť dlhé roky bez straty kvality. Pri výbere rokovacieho stola je dôležité zvážiť veľkosť, ale aj vybavenie stola, aby bolo zaistené, že bude vyhovovať vašim potrebám. Rokovací stôl je možné doladiť káblovými priechodkami, elektro zásuvkami s krytkami, ale aj iným vybavením podľa priania klienta.

Stolové dosky sú zhotovené z masívneho dubového dreva, vyrobené lepením masívnych lamiel o hrúbke 4 cm a šírke cca 6 cm až 15 cm.

Stolová podnož je kovová a má profil 100×100 mm.

Výška stola je 75 cm, farba podnože je čierna matná.

Vypočítajte si cenu Vášho stola : 


  4 - 6 týždňov
2 556,00 €
S DPH

 

Masívny a odolný rokovací stôl

Hľadáte kvalitný a pevný rokovací stôl? Rokovací stôl X80 je moderný a maximálne odolný kus nábytku vyrobený z masívneho dubového dreva, čo mu prepožičiava jedinečný vzhľad. Rokovací stôl X80 s priestrannou stolovou doskou, vyrobenou lepením masívnych dubových lamiel tvorí dokonalú kombináciu s elegantnou a ručne vyrobenou kovovou podnožou. Tento stôl z masívneho dreva s moderným dizajnom je vhodný pre reprezentačné kancelárie, rokovacie miestnosti, zasadačky i konferenčné miestnosti. Stolová podnož s profilom 100×100 mm spoľahlivo zabezpečí, že rokovací stôl bude veľmi stabilný a odolný, zároveň kovová konštrukcia poskytuje dostatok priestoru pod stolom na pohodlné sedenie.

Masívny rokovací stôl na mieru

Najobľúbenejším odtieňom je prírodný naturálny vzhľad dubového dreva. Farebnosť stolovej dosky je možné ovplyvniť povrchovou úpravou a vytvoriť si tak reprezentatívny rokovací stôl podľa svojho vkusu. Na dosiahnutie požadovanej farby stola používame tvrdé farebné voskové oleje značky Osmo. Rokovací stôl je možné doplniť o integrované technológie, ako elektro zásuvky s krytkami, káblové priechodky, ale i zabudované zariadenia na videokonferencie či elektronické tabule na zapisovanie poznámok. Prevedenie na mieru podľa vašich požiadaviek. Naše rokovacie stoly sú k dispozícií takmer v neobmedzených rozmeroch, široká rada možností umožňuje našim klientom zostaviť si prestížnu rokovaciu a konferenčnú miestnosť. Rokovacie stoly z masívu sa vyznačujú vysokou kvalitou prevedenia, moderným dizajnom a spoľahlivosťou najvyššej úrovni.

Máte vlastnú predstavu o svojom rokovacom stole z masívu ? Kontaktujte nás, vyrobíme vám rokovací stôl na mieru. Okrem rokovacích stolov z masívu zabezpečujeme aj výrobu iného nábytku z masívneho dreva do interiéru podľa želania klienta. Zistite viac o výrobe nábytku z masívu pre HoReCa segment.

Vzorkovník :