Masívny dubový stôl 3X slim 50
Masívny dubový stôl 3X slim 50
Masívny dubový stôl 3X slim 50
Masívny dubový stôl 3X slim 50
Masívny dubový stôl 3X slim 50
Masívny dubový stôl 3X slim 50
Masívny dubový stôl 3X slim 50
Masívny dubový stôl 3X slim 50

Masívny dubový stôl 3X slim 50

Moderný okrúhly jedálenský stôl s kovovou podnožou. Jedálenský okrúhly stôl je nie len dizajnový, masívny a pevný, ale aj maximálne praktický. Vďaka kombinácií s elegantnou a ručne vyrobenou kovovou podnožou krásne vynikne v jedálni alebo kuchyni v modernom i vidieckom interiéri. Stolové dosky sú zhotovené z masívneho dubového dreva, vyrobené lepením  masívnych lamiel o hrúbke 4 cm a šírke cca 6 cm až 12 cm.

Stolová podnož je kovová z profilu 50x50. Štandardná farba je matná štrukturovaná čierna.

Vypočítajte si cenu Vášho stola :


  6 - 8 týždňov
1 362,00 €
S DPH

 

Okrúhly jedálenský stôl z masívu

Hľadáte okrúhly masívny stôl do jedálne či kuchyne ? Na dubový stôl vyrobený z masívneho dreva sa bude radosť nie len pozerať, ale zároveň bude funkčný a odolný. Stôl 3X SLIM 50 je vyrobený z masívneho dubového dreva v kombinácií s elegantnou a ručne vyrobenou kovovou podnožou. Tento stôl z masívneho dreva s moderným dizajnom vytvorí kus autentickej prírody vo vašej domácnosti. Stolová podnož s profilom 50x50mm spoľahlivo zabezpečí, že stôl bude veľmi stabilný a odolný, zároveň kovová konštrukcia tohto typu poskytuje dostatok priestoru pod stolom na pohodlné sedenie.

Máte kuchyňu či jedáleň spojenú s obývačkou? Spolu s masívnym konferenčným stolom v rovnakom dizajne, budú dokonalým ústredným bodom vo vašej domácnosti, zároveň sú to však veľmi odolné a kvalitné kusy nábytku, ktoré prežijú vo výbornej kondícií ešte mnoho rokov. Konferenčný stolík máme k dispozícií v dvoch veľkostiach 3X slim mini 45cm a 3X slim mini 65cm.

Našim najpredávenejším odtieňom je prírodný naturálny vzhľad dubového dreva. Avšak farebnosť našich stolov je možné ovplyvniť aj povrchovou úpravou. Na dosiahnutie požadovanej farby stola používame tvrdé farebné voskové oleje značky Osmo.

Máte vlastnú predstavu o svojom stole z masívu ? Kontaktujte nás, vyrobíme vám masívny dubový stôl na mieru. Okrem stolov s kovovou podnožou zabezpečujeme aj výrobu iného nábytku z masívneho dreva do interiéru domácností a HORECA segment podľa želania klienta. Zaujíma vás ako vyrábame kovové podnože a stolové nohy ? Nahliadnite do zákulisia ručnej výroby.

Pre správny výber vzhľadu dreva, kliknite sem : VZHĽAD-DREVA

Vzorkovník :