Dubový stôl z masívu do domácnosti

Kompletná ponuka dubových stolov a nábytku z dubového masívu pre domácnosti

Kvalitné a precízne spracovanie

Vysoká odolnosť voči poškodeniu

Úpravy a dizajn na mieru

Prírodný materiál

Nájsť kvalitný stôl, ktorý sa stane dominantou vášho interiéru nie je jednoduché. Na trhu je obrovské množstvo ponúk stolov do domácnosti, ako si teda vybrať ten správny, ktorý vám bude spoľahlivo slúžiť dlhé roky? Jedálenský stôl je nevyhnutnou súčasťou každej domácnosti, nie je len kusom nábytku, je SRDCOM DOMOVA. Združuje všetkých členov rodiny, ktorí si pri ňom vychutnávajú spoločné jedlo, rozhovory, hrajú sa, či usádzajú návštevy. Je miestom, kde sa rodina stretáva oveľa častejšie, než v obývačke, preto si pri výbere stola dajte naozaj záležať.

Ak obľubujete spoločné rodinné stolovanie pri bohato prestretom stole, určite oceníte kvalitný stôl vyrobený z dubového dreva, ktorý je nielen funkčný, ale aj štýlový a zároveň vytvára útulnú atmosféru vo vašom domove. Naša spoločnosť DuboveStoly.sk vyrába dubové jedálenské stoly na mieru podľa požiadaviek zákazníka. Náš zákazník si pri výbere stola určí jeho veľkosť, farbu, povrchovú úpravu i mnohé ďalšie parametre. Na výrobu stolov používame výhradné kvalitné masívne drevo a materiály prvotriednej kvality.

Dubový stôl na mieru
Celodrevený dubový stôl na mieru

Prečo je dubový stôl z masívu lepší ako ostatné?

Nábytok z masívu je čoraz viac vyhľadávaný. Medzi vlastnosti, ktoré sa drevu pripisujú patrí vysoká kvalita, krásny prírodný dizajn a nadčasovosť. Oproti obyčajným a lacnejšim variantom bude masívny dubový stôl elegantným centrom vášho interiéru. Či už si zariaďujete starší dom alebo minimalistický interiér, masívny drevený stôl v ňom nájde podstatné umiestnenie. Čaro dubových stolov spočíva v ich originálnej a jedinečnej kresbe. Ľahko sa kombinuje s ďalším nábytkom, preto sa netreba báť toho, ako zapadne do vášho interiéru.

Masívne drevené stoly - odolnosť, tvrdosť a pevnosť

To sú vlastnosti dubového dreva. Hustota dubového dreva je 0,75 g/cm3, je mimoriadne tvrdé a odolné. Dub patrí oddávna k najžiadanejším surovinám na výrobu nábytku aj kvôli svojmu jedinečnému sfarbeniu. Na ošetrenie povrchu dubového dreva používame olejový vosk Osmo. Povrchový náter sa vyznačuje svojou odolnou povrchovou tvrdosťou a odolnosťou voči opotrebovaniu, zároveň zvýrazňuje prirodzený vzhľad a jedinečnosť dubového dreva. Vďaka povrchovému náteru sú dubové stoly vysoko odolné voči vode.

Vzhľad dubového dreva
Vzhlaď dubovej stolovej dosky

Stôl z masívneho dreva si zamilujete

Stoly z dreva vnesú do miestnosti prírodnú atmosféru. V našej ponuke nájdete celodrevené stoly i stoly s kovovou podnožou, vhodné do kuchyne alebo jedálne. Na výrobu našich stolov používame to najkvalitnejšie dubové drevo, ktoré prechádza prísnou vizuálnou a kvalitatívnou kontrolou. Nech už uprednostňujete akýkoľvek štýl, sme si istí, že u nás nájdete ten pravý stôl pre vás, bez ohľadu na to, či patríte medzi stúpencov starej dobrej overenej klasiky, moderného, minimalistického, provensálskeho alebo škandinávskeho štýlu, kvalitný dubový stôl z masívu vám vytvorí výborný základ pre jedálenské sedenie v rodinnom kruhu. Atraktívny jedálenský stôl z masívu je štýlovo neutrálny a trvácny kúsok, ku ktorému ľahko doladíte stoličky aj ostatný nábytok v miestnosti.

Jedálenský stôl, ktorý vydrží

Aj kvalitný jedálenský stôl môžete kúpiť za prijateľnú sumu. Napriek tomu však nie je vecou, na ktorej by ste mali šetriť. Jedálenský stôl stmelí rodinu, vznikajú pri ňom mnohé spomienky a bude súčasťou vašej domácnosti celé roky. Keď budete neskôr vy, či vaše deti spomínať na spoločné chvíle, uvidíte, že jedálenský stôl bude ich neoddeliteľnou súčasťou.

U nás vám vyrobíme dubový stôl z masívu na mieru podľa vašej predstavy, financií a možnostiach umiestnenia. Je jedno či bývate v dome alebo v byte či do akej miestnosti chcete stôl dať, dôležité je vybrať si správny tvar.

Štvorcové a obdĺžnikové stoly zvyčajne zaberajú menej miesta, ľahšie sa umiestňujú a poskytujú dostatok priestoru. V našej ponuke nájdete celodrevené jedálenské stoly z masívu na mieru, v klasickej štvorcovej a obdĺžnikovej verzii alebo si môžete vybrať obľúbený masívny oválny dubový stôl. V moderných domácnostiach je čoraz viac vyhľadávaná kombinácia materiálov drevo a kov. Preto v našej ponuke nechýbajú ani dubové stoly s kovovou podnožou.

Jedálenský stôl z dubového masívu

Prezrite si niektoré z našich realizácií dubových stolov na mieru a inšpirujte sa pri výbere toho svojho

Starostlivosť o dubové stoly

Pri správnej starostlivosti bude masívny dubový stôl robiť radosť vám i budúcim generáciám. Na povrch by sa nikdy nemali používať chemické čistiace prostriedky či leštidlá obsahujúce silikóny a alkohol. Agresívne chemikálie drevo narúšajú a vysušujú. Povrch dreva stačí pretrieť vlhkou handričkou prípadne čistiacim prostriedkom na báze mydlovej vody. Radi vám poradíme pri správnom výbere prípravkov na ošetrenie masívneho dreva. Pretože dôkladná a  pravidelná starostlivosť, ktorú si stôl z masívu vyžaduje sa vám tisíckrát vráti.

Dubové drevo patrí medzi najodolnejšie a najobľúbenejšie drevo pri výrobe nábytku. Našim hlavným cieľom je vysoká kvalita zhotoveného nábytku, profesionálny prístup a následne spokojnosť zákazníkov. To sa nám darí docieliť používaním tých najkvalitnejších materiálov a precíznej remeselnej zručnosti našich pracovníkov.

Stále váhate nad výberom jedálenského stola? Kontaktujte nás, radi Vám poradíme a vypracujeme cenovú ponuku podľa vašich možností a požiadaviek. Spolu vytvoríme dubový stôl z masívu, ktorý sa k vám bude dokonale hodiť a bude vám slúžiť mnoho rokov.

Nábytok z masívu do domácnosti

Sme slovenský výrobca dubových stolov na mieru, v našej ponuke však nájdete aj iný masívny nábytok z dubového dreva pre vašu domácnosť. Hľadáte kvalitný nábytok ? Vyskúšajte nábytok z masívneho dubového dreva. Doprajte si spojenie luxusu, elegancie, vysokej kvality a trvácnosti.