Už onedlho sa v Nitre uskutoční 32. ročník medzinárodného veľtrhu nábytkubytových doplnkovdizajnu a architektúry. Najväčšia výstava nábytku na Slovensku a Čechách sa aj tento rok spája s výstavou Gardenia 2024. Na jednom mieste tak nájdete prekrásny nábytok, doplnky pre váš dom, byt ale aj všetko pre váš relax a oddych - grily, altánky, záhradné domčeky, bazény či vírivky. Všetko na jednom mieste a dokonalú inšpiráciu pre váš domov nájdete na výstavisku Agrokomplex v Nitre od 24. do 28. apríla 2024.

Srdečne Vás pozývame na medzinárodný veľtrh Nábytok a Bývanie 2024 + Gardenia 2024, na ktorej bude naša spoločnosť DubovéStoly.sk vystavovať slovenský dubový nábytok

Nájdete nás hneď pri vstupe do pavilónu B kde pre vás pripravujeme ukážky dubových stolov, nábytku i doplnkov z kvalitného dubového masívu. Využite možnosť priamo sa porozprávať s našimi odborníkmi, ktorý vám predstavia naše produkty, poradia s výberom masívneho nábytku či pomôžu nájsť dokonalý kúsok pre váš domov. Zároveň vám radi poradia aké prípravky sú vhodné na ošetrenie povrchu dubového nábytku, vďaka ktorým Vám dubový nábytok prežije vo výbornej kondícií celé generácie.

Nábytok a Bývanie 2024 + Gardenia 2024

32. ročník medzinárodného veľtrhu nábytku, bytových doplnkov, designu a architektúry

Agrokomplex národné výstavisko, Nitra

Termín konania: 24.04.2024 – 28.04.2024

Vstupné: 9€

Vstupné zľavnené:  6

Výstava je pre návštevníkov otvorená každý deň od 9:30 do 18:00.