Naše realizácie dubových stolov a nábytku

Masívne drevené stoly do domácnosti

Jedálenské stoly, kuchynské stoly a konferenčné stolíky z masívu

Sme slovenský výrobca dubových stolov na mieru. Ponúkame širokú škálu masívneho nábytku do domácnosti, výrobu jedálenských stolov, konferenčných stolov ale i iných výrobkov z dubového dreva podľa želania zákazníkov. Drevený masívny nábytok kombinuje prirodzenú krásu a dlhú životnosť. Náš zákazník si pri výbere stola určí veľkosť, farbu, povrchovú úpravu i mnohé ďalšie parametre. Na výrobu stolov používame výhradné kvalitné masívne dubové drevo a materiály prvotriednej kvality.

Celodrevený masívny jedálenský stôl
Celodrevený masívny jedálenský stôl
Celodrevený masívny stôl
Dubový stôl s kovovou podnožou

Masívny dubový nábytok pre domácnosti

Drevený nábytok do domácnosti - komody, TV skrinky, masívne postele, kuchynské dvierka

Hľadáte jedinečný kus masívneho nábytku pre svoj interiér? Vďaka vlastnej dielni, poctivej ručnej výrobe a šikovnosti našich pracovníkov, vieme pre našich klientov vyrobiť originálne kusy nábytku z masívu podľa želania. V našom portfóliu nájdete široký sortiment masívneho nábytku do domácnosti - komody, TV skrinky, vinotéky, postele a mnoho iného. Pozrite si niektoré z našich realizácií dubového nábytku na mieru a inšpirujte sa. Nenašli ste čo ste hľadali ? Neváhajte nás kontaktovať, vyrobíme vám dubový nábytok na mieru.

Masívne dubové posúvne dvere
Dubová vinotéka
Obývacia stena z masívneho dubového dreva
Masívna dubová knižnica

Masívny dubový nábytok pre HORECA segment

Drevené stoly pre hotely, penzióny, reštaurácie, kaviarne i kancelárie

V našom portfóliu nájdete široký sortiment masívnych drevených stolov a masívneho nábytku pre HORECA segment. Kancelárske stoly, rokovacie stoly, stoly do zasadacích miestností, kaviarenské stolybarové stolíky. Stoly z masívu pre HORECA vyrábame podľa želania zákazníka aj v atypických rozmeroch. Naša kategória HORECA zastrešuje kompletnú ponuku nábytku z masívu pre HOtely – REštaurácie – Kaviarne.

Masívny rokovací stôl na mieru
Masívny dubový stôl do reštaurácie
Masívny subový stôl do penziónu
Masívne dubové stolíky do kamennej predajne

Našim cieľom je maximálna kvalita zhotoveného nábytku, profesionálny prístup a spokojnosť našich zákazníkov. To sa nám darí docieliť používaním tých najkvalitnejších materiálov a precíznej remeselnej zručnosti našich pracovníkov. Dubové drevo sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči poškodeniu, trvácnosťou, pevnosťou a stabilitou. Vyberte si dubový nábytok z masívu, ošetrený netoxickými prírodnými olejmi a voskami, ktorý prežije vo výbornej kondícii celé generácie. Neviete sa rozhodnúť aký stôl je pre vás vhodný, alebo ktorý dodá vašim priestorom osobitý a prémiový charakter ? S výberom masívneho stola do domácnosti, ale aj stolov z masívu pre HORECA segment vám veľmi radi pomôžeme. V prípade záujmu nás neváhajte kontaktovať pre vypracovanie individualnej cenovej ponuky.