Popri našom vlastnom dizajne a výrobe dubových stolov a nábytku z masívu na mieru dlhodobo spolupracujeme aj s domácimi partnermi a dodávateľmi kvalitných produktov na ochranu a ošetrenie dreva. Vďaka tejto kooperácii vám zaručujeme dodanie špičkových produktov pre váš interiér.

Štúdio R ONE

Naše partnerské interiérové štúdio s poctivou slovenskou výrobou vstavaných skríň, obývacích stien, detských izieb, knižníc a mnoho ďalšieho nábytku na mieru pre váš interiér. Interiérové štúdio R ONE poskytuje svojim zákazníkom komplexné služby v oblasti tvorby a realizácie interiérového dizajnu - profesionálne poradenstvo, 3D vizualizácie, zameranie, výrobu, dopravu i montáž. Spolupráca so slovenským výrobcom vždy dopadne na výbornú, preto sa tešíme na každý spoločný projekt.

Parkett Designer, s.r.o.

Slovenský výrobca drevených plávajúcich parkiet s viac ako 20 ročnou tradíciou. Po dlhoročných skúsenostiach v oblasti spracovania dreva a výrobou drevárskych polotovarov vytvorila spoločnosť PARKETT DESIGNER, s.r.o. program výroby drevených parkiet značky EUROPARKETT SLOVAKIA. Hand made výroba, technológia šetriaca životné prostredie a používanie prírodných olejov sú zárukou zdravého bývania, odolnosti a najvyššej kvality. Dnes patria medzi úspešnú firmu na európskom trhu.

Osmo

Na ošetrenie povrchu dreva používame Osmo, prírodné oleje a vosky na drevo najvyššej nemeckej kvality. Vďaka Osmo náterom si povrch dreva uchováva svoj prírodný charakter, napriek tomu je však odolný voči oderu a odpudzuje vodu a nečistoty. Osmo chráni drevo zvnútra aj zvonku. Po aplikácii drevo nešupinatie, nepraská, neodlupuje sa. Nátery na drevo OSMO zaručujú krásnu dlhotrvajúcu farbu a jednoduchú údržbu. Prírodné oleje Osmo nám dodáva náš partner RENOJAVA s.r.o. / osmocolor.sk.

Saicos

Špičkové produkty od nemeckého výrobcu Saicos Colour GmbH zahŕňajú široké spektrum náterov na vonkajšie a vnútorné použitie. Produkty Saicos sú vyrobené z rastlinných olejov a voskov, predstavujú najvyššiu kvalitu, ľahko sa nanášajú a sú šetrné k životnému prostrediu. Saicos nátery prenikajú hlboko do dreva, sú priedušné a regulujú vlhkosť v dreve. Nátery na drevo Saicos s výbornými vlastnosťami pre zdravé bývanie a ošetrovanie drevených povrchov nám dodáva náš partner farbio.sk.

Výroba kuchynských dvierok pre Štúdio R ONE
Dubové stoly - vosky a oleje Saicos
Dubvový stôl pre partnerské štúdio R ONE

Našim cieľom je maximálna kvalita zhotoveného nábytku, profesionálny prístup a spokojnosť našich zákazníkov. To sa nám darí docieliť používaním tých najkvalitnejších materiálov a precíznej remeselnej zručnosti našich pracovníkov. Dubové drevo sa vyznačuje vysokou odolnosťou voči poškodeniu, trvácnosťou, pevnosťou a stabilitou. Vyberte si dubový nábytok z masívu, ošetrený netoxickými prírodnými olejmi a voskami, ktorý prežije vo výbornej kondícii celé generácie.

Dubové stoly a nábytok z masívu - poctivo a s láskou vyrobený len pre vás.