Rokovaci stôl MOST III
Rokovaci stôl MOST III
Rokovaci stôl MOST III
Rokovaci stôl MOST III
Rokovaci stôl MOST III
Rokovaci stôl MOST III
Rokovaci stôl MOST III
Rokovaci stôl MOST III

Rokovaci stôl MOST III

Moderný rokovací stôl MOST III s exkluzívnou stolovou podnožou v čiernej farbe. Tento masívny rokovací stôl tvorí dokonalú kombináciu ručne vyrobených kovových podnoží a dubového dreva z masívu. Pevná konštrukcia a kvalita vyhotovenia zaručí jeho používanie na dlhé roky. Rokovací stôl z masívneho dreva MOST III dodá vašej rokovacej miestnosti jedinečný a moderný charakter. Rokovací stôl je možné doladiť aj káblovými priechodkami, elektro zásuvkami s krytkami, ale aj iným vybavením podľa priania klienta.

Stolové dosky sú zhotovené z masívneho dubového dreva, vyrobené lepením masívnych lamiel o hrúbke 4 cm a šírke cca 6 cm až 15 cm.

Stolová podnož je vyrobená z kovového profilu s rozmeru 70×30 mm.

Výška stola je 75 cm, farba podnože je čierna matná.

Vypočítajte si cenu Vášho stola : 


  4 - 6 týždňov
2 544,00 €
S DPH

 

Moderný rokovací stôl z masívneho dreva

Hľadáte moderný rokovací stôl, ktorý dodá vašej rokovacej miestnosti osobitý a prémiový charakter? Rokovací stôl MOST III budú vaši klienti a obchodní partneri obdivovať, zároveň je to však veľmi odolný a kvalitný kus nábytku, ktorý prežije vo výbornej kondícií ešte mnoho rokov. Rokovací stôl MOST III je vyrobený z prémiového dubového dreva lepením masívnych lamiel, takýto spoj je takmer neviditeľný a dodáva každému stolu nádych jedinečnosti.

Rokovací stôl MOST III s priestrannou stolovou doskou, tvorí dokonalú kombináciu s elegantnou a ručne vyrobenou kovovou podnožou. Tento stôl z masívneho dreva s moderným dizajnom je vhodný pre reprezentačné kancelárie, rokovacie miestnosti, zasadačky i konferenčné miestnosti. Moderná stolová podnož s profilom 70×30 mm spoľahlivo zabezpečí, že rokovací stôl bude veľmi stabilný a odolný, zároveň kovová konštrukcia typu MOST poskytuje dostatok priestoru pod stolom.

Rokovacie stoly na mieru

Najobľúbenejším odtieňom je prírodný naturálny vzhľad dubového dreva. Farebnosť stolovej dosky je však možné ovplyvniť povrchovou úpravou a vytvoriť si tak reprezentatívny rokovací stôl podľa svojho vkusu. Na dosiahnutie požadovanej farby stola používame tvrdé farebné voskové oleje značky Osmo. Rokovací stôl je možné doplniť o integrované technológie, ako elektro zásuvky s krytkami, káblové priechodky, ale i zabudované zariadenia na video konferencie či elektronické tabule na zapisovanie poznámok. Prevedenie na mieru podľa vašich požiadaviek. Naše rokovacie stoly sú k dispozícií takmer v neobmedzených rozmeroch, široká rada možností umožňuje našim klientom zostaviť si prestížnu rokovaciu a konferenčnú miestnosť. Rokovacie stoly z masívu sa vyznačujú vysokou kvalitou prevedenia, moderným dizajnom a spoľahlivosťou najvyššej úrovni.

Máte vlastnú predstavu o svojom rokovacom stole z masívu ? Kontaktujte nás, vyrobíme vám rokovací stôl na mieru. Okrem rokovacích stolov z masívu zabezpečujeme aj výrobu iného nábytku z masívneho dreva do interiéru podľa želania klienta. Zistite viac o výrobe nábytku z masívu pre HoReCa segment.

Vzorkovník :