Rokovaci stôl XV100
Rokovaci stôl XV100
Rokovaci stôl XV100
Rokovaci stôl XV100
Rokovaci stôl XV100
Rokovaci stôl XV100
Rokovaci stôl XV100
Rokovaci stôl XV100

Rokovaci stôl XV100

Moderný rokovací stôl XV ponúka dokonalú kombináciu ručne vyrobených kovových podnoží a dubového dreva z masívu. Pevná konštrukcia a kvalita vyhotovenia zaručí jeho používanie na dlhé roky. Rokovací stôl z masívneho dreva XV dodá vašej rokovacej miestnosti osobitý a prémiový charakter. Rokovací stôl je možné doladiť aj káblovými priechodkami, elektro zásuvkami s krytkami, ale aj iným vybavením podľa priania klienta.

Stolové dosky sú zhotovené z masívneho dubového dreva, vyrobené lepením masívnych lamiel o hrúbke 4 cm a šírke cca 6 cm až 15 cm.

Stolová podnož je kovová, ručne vyrobená a opracovaná z profilu 100×100 mm.

Výška stola je 75 cm, farba podnože je čierna matná. 

Vypočítajte si cenu Vášho stola : 


  4 - 6 týždňov
2 552,00 €
S DPH

 

Kvalitný stôl do rokovacej a zasadacej miestnosti

Hľadáte rokovací stôl alebo priestranný stôl do zasadacej miestnosti? Čo tak rokovací stôl XV z masívneho dreva na ktorý bude radosť pozerať, ale zároveň bude funkčný a odolný. Rokovací stôl XV je vyrobený z masívneho dubového dreva, čo mu prepožičiava jedinečný vzhľad, vytvorí tak kus autentickej prírody vo vašej rokovacej miestnosti. Rokovací stôl XV s priestrannou dubovou stolovou doskou, tvorí dokonalú kombináciu s elegantnou a ručne vyrobenou kovovou podnožou. Tento stôl z masívneho dreva s moderným dizajnom je vhodný pre reprezentačné kancelárie, rokovacie miestnosti, zasadačky i konferenčné miestnosti. Stolová podnož s profilom 100×100 mm spoľahlivo zabezpečí, že rokovací stôl bude veľmi stabilný a odolný, zároveň kovová konštrukcia typu XV poskytuje dostatok priestoru pod stolom na pohodlné sedenie.

Rokovací stôl na mieru

Našim najpredávanejším odtieňom je prírodný naturálny vzhľad dubového dreva. Farebnosť stolovej dosky je možné ovplyvniť povrchovou úpravou a vytvoriť si tak reprezentatívny rokovací stôl podľa svojho vkusu. Na dosiahnutie požadovanej farby stola používame tvrdé farebné voskové oleje značky Osmo. Rokovací stôl je možné doplniť o integrované technológie, ako elektro zásuvky s krytkami, káblové priechodky, ale i zabudované zariadenia na videokonferencie či elektronické tabule na zapisovanie poznámok. Prevedenie na mieru podľa vašich požiadaviek.

Naše rokovacie stoly sú k dispozícií takmer v neobmedzených rozmeroch, široká rada možností umožňuje našim klientom zostaviť si prestížnu rokovaciu a konferenčnú miestnosť. Rokovacie stoly z masívu sa vyznačujú  vysokou kvalitou prevedenia, moderným dizajnom a spoľahlivosťou najvyššej úrovni.

Máte vlastnú predstavu o svojom rokovacom stole z masívu ? Kontaktujte nás, vyrobíme vám rokovací stôl na mieru. Okrem rokovacích stolov z masívu zabezpečujeme aj výrobu iného nábytku z masívneho dreva do interiéru podľa želania klienta. Zistite viac o výrobe nábytku z masívu pre HoReCa segment.

Vzorkovník :