Masívny dubový stôl Y
Masívny dubový stôl Y
Masívny dubový stôl Y
Masívny dubový stôl Y
Masívny dubový stôl Y
Masívny dubový stôl Y
Masívny dubový stôl Y
Masívny dubový stôl Y
Masívny dubový stôl Y
Masívny dubový stôl Y

Masívny dubový stôl Y

Moderný stôl, ktorý ponúka dokonalú kombináciu kovu a dubového dreva. Dubový stôl s atypickou ručne vyrobenou podnožou v tvare Y je masívny drevený stôl vyrobený z kvalitného dubového dreva. Stôl je vhodný do akéhokoľvek interiéru. Jeho povrch je ošetrený olejom, čo zabraňuje vzniku škrabancov a zároveň zachováva pôvodnú farbu dreva. Dubový stôl Y je skvelou voľbou pre každého, kto hľadá kvalitný a elegantný stôl do svojho domova. Stolové dosky sú zhotovené z masívneho dubového dreva, vyrobené lepením  masívnych lamiel o hrúbke 4 cm a šírke cca 6 cm až 12 cm.

Stolová podnož je kovová z profilu 80x40. Štandardná farba je matná štrukturovaná čierna.

Vypočítajte si cenu Vášho stola :


  6 - 8 týždňov
1 586,00 €
S DPH

 

Masívny dubový stôl na mieru

Hľadáte kvalitný masívny stôl do jedálne, kuchyne či domácej pracovne? Čo tak dubový stôl vyrobený z masívneho dreva na ktorý bude radosť nie len pozerať, ale zároveň bude funkčný a odolný. Stôl je vyrobený z masívneho dubového dreva v kombinácií s elegantnou a ručne vyrobenou kovovou podnožou. Tento stôl z masívneho dreva s moderným dizajnom vytvorí kus autentickej prírody vo vašej domácnosti.  Stolová podnož s profilom 80x40mm spoľahlivo zabezpečí, že stôl bude veľmi stabilný a odolný, zároveň kovová konštrukcia typu Y poskytuje dostatok priestoru pod stolom na pohodlné sedenie.

Našim najpredávenejším odtieňom je prírodný naturálny vzhľad dubového dreva, farebnosť našich stolov je možné ovplyvniť aj povrchovou úpravou. Na dosiahnutie požadovanej farby stola používame tvrdé farebné voskové oleje značky Osmo.

Máte kuchyňu či jedáleň spojenú s obývačkou? Spolu s masívnym konferenčným stolom v rovnakom dizajne, budú dokonalým ústredným bodom vo vašej domácnosti, zároveň sú to však veľmi odolné a kvalitné kusy nábytku, ktoré prežijú vo výbornej kondícií ešte mnoho rokov. 

Máte vlastnú predstavu o svojom stole z masívu ? Kontaktujte nás, vyrobíme vám masívny dubový stôl na mieru. Okrem stolov s kovovou podnožou zabezpečujeme aj výrobu iného nábytku z masívneho dreva do interiéru domácností a HORECA segment podľa želania klienta. Zaujíma vás ako vyrábame kovové podnože a stolové nohy ? Nahliadnite do zákulisia ručnej výroby.

Pre správny výber vzhľadu dreva, kliknite sem : VZHĽAD-DREVA

Vzorkovník :