Rokovaci stôl MIKADO NEW
Rokovaci stôl MIKADO NEW
Rokovaci stôl MIKADO NEW
Rokovaci stôl MIKADO NEW
Rokovaci stôl MIKADO NEW
Rokovaci stôl MIKADO NEW
Rokovaci stôl MIKADO NEW
Rokovaci stôl MIKADO NEW

Rokovaci stôl MIKADO NEW

Moderný rokovací stôl, ktorý do vašej miestnosti prinesie čaro prírodného masívneho dreva. Rokovací stôl je vyrobený z kvalitného dubového dreva v kombinácií s pevnou oceľovou konštrukciou. Celkový vzhľad rokovacieho stola MIKADO new pôsobí elegantne a moderne. Rokovací stôl je možné doladiť aj káblovými priechodkami, elektro zásuvkami s krytkami, ale aj iným vybavením podľa priania klienta.

Stolové dosky sú zhotovené z masívneho dubového dreva, vyrobené lepením masívnych lamiel o hrúbke 4 cm a šírke cca 6 cm až 15 cm.

Stolová podnož je kovová a má profil 80×80 mm.

Výška stola je 75 cm, farba podnože je čierna matná.

Vypočítajte si cenu Vášho stola : 


  4 - 6 týždňov
2 568,00 €
S DPH

 

Moderný rokovací stôl

Rokovacie miestnosti a zasadačky sú priestorom na prácu, obchodné stretnutia, porady, konzultácie ale aj školenia, preto je dôležité aby bol rokovací stôl stabilný, odolný, ale aj reprezentatívny. Moderný rokovací stôl MIKADO80 je masívny a priestranný stôl na ktorý sa bude radosť pozerať, ale zároveň bude funkčný, praktický a rovnako prirodzene krásny dlhé roky. Rokovací stôl je vyrobený z dubového dreva, lepením masívnych dubových lamiel čo mu prepožičiava jedinečný vzhľad. 

Rokovací stôl s priestrannou dubovou stolovou doskou, tvorí dokonalú kombináciu s elegantnou a ručne vyrobenou kovovou podnožou. Tento stôl z masívneho dreva s moderným dizajnom je vhodný pre reprezentačné kancelárie, rokovacie miestnosti, zasadačky i konferenčné miestnosti. Stolová podnož s profilom 100×100 mm spoľahlivo zabezpečí, že rokovací stôl bude veľmi stabilný a odolný. 

Stoly do rokovacích miestností na mieru

Našim najpredávanejším odtieňom je prírodný naturálny vzhľad dubového dreva. Farebnosť stolovej dosky je možné ovplyvniť povrchovou úpravou a vytvoriť si tak reprezentatívny rokovací stôl podľa svojho vkusu. Na dosiahnutie požadovanej farby stola používame tvrdé farebné voskové oleje značky Osmo. Rokovací stôl je možné doplniť o integrované technológie, ako elektro zásuvky s krytkami, káblové priechodky, ale i zabudované zariadenia na videokonferencie či elektronické tabule na zapisovanie poznámok. Prevedenie na mieru podľa vašich požiadaviek. Naše rokovacie stoly sú k dispozícií takmer v neobmedzených rozmeroch, široká rada možností umožňuje našim klientom zostaviť si prestížnu rokovaciu a konferenčnú miestnosť. Rokovacie stoly z masívu sa vyznačujú vysokou kvalitou prevedenia, moderným dizajnom a spoľahlivosťou najvyššej úrovni.

Máte vlastnú predstavu o svojom rokovacom stole z masívu ? Kontaktujte nás, vyrobíme vám rokovací stôl na mieru. Okrem rokovacích stolov z masívu zabezpečujeme aj výrobu iného nábytku z masívneho dreva do interiéru podľa želania klienta. Zistite viac o výrobe nábytku z masívu pre HoReCa segment.

Vzorkovník :