Masívny dubový stôl 3X 80
Masívny dubový stôl 3X 80
Masívny dubový stôl 3X 80
Masívny dubový stôl 3X 80
Masívny dubový stôl 3X 80
Masívny dubový stôl 3X 80
Masívny dubový stôl 3X 80
Masívny dubový stôl 3X 80

Masívny dubový stôl 3X 80

Masívny okrúhly jedálenský stôl s kovovou podnožou, ktorý ponúka kombináciu kovu a dubového dreva. Okrúhly dubový stôl 3X 80 je krásnym príkladom toho, ako možno kombinovať industriálny vzhľad a prírodné masívne drevo. Charakteristické zrno, uzly, farebné prechody a prírodné vrúbky premieňajú masívny stôl na okúzľujúci zážitok. Krásne vynikne v jedálni alebo kuchyni v modernom i vidieckom interiéri. Stolové dosky sú zhotovené z masívneho dubového dreva, vyrobené lepením masívnych lamiel o hrúbke 4 cm a šírke cca 6 cm až 12 cm.

Stolová podnož je kovová z profilu 80x80. Štandardná farba je matná štrukturovaná čierna.

Vypočítajte si cenu Vášho stola :


  6 - 8 týždňov
1 584,00 €
S DPH

 

Masívny okrúhly jedálenský stôl s kovovou podnožou

Okrúhly stôl 3X 80 ponúka dokonalú kombináciu mohutnej kovovej konštrukcie a masívneho dubového dreva. Maximálne precízne a kvalitné spracovanie zaručuje, že tento jedálenský stôl bude našim zákazníkom spoľahlivo slúžiť dlhé roky bez straty kvality. Tento okrúhly stôl z masívneho dreva s moderným dizajnom vytvorí kus autentickej prírody vo vašej domácnosti. Stolová podnož s profilom 80x80mm spoľahlivo zabezpečí, že stôl bude veľmi stabilný a odolný, zároveň kovová konštrukcia tohto typu poskytuje dostatok priestoru pod stolom na pohodlné sedenie.

Máte kuchyňu či jedáleň spojenú s obývačkou? Spolu s masívnym konferenčným stolom v rovnakom dizajne, budú dokonalým ústredným bodom vo vašej domácnosti, zároveň sú to však veľmi odolné a kvalitné kusy nábytku, ktoré prežijú vo výbornej kondícií ešte mnoho rokov. Konferenčný stolík máme k dispozícií v dvoch veľkostiach 3X slim mini 45cm a 3X slim mini 65cm.

Našim najpredávenejším odtieňom je prírodný naturálny vzhľad dubového dreva. Avšak farebnosť našich stolov je možné ovplyvniť aj povrchovou úpravou. Na dosiahnutie požadovanej farby stola používame tvrdé farebné voskové oleje značky Osmo.

Máte vlastnú predstavu o jedálenskom stole z masívu ? Kontaktujte nás, vyrobíme vám masívny dubový stôl na mieru. Okrem stolov s kovovou podnožou zabezpečujeme aj výrobu iného nábytku z masívneho dreva do interiéru domácností a HORECA segment podľa želania klienta. Zaujíma vás ako vyrábame kovové podnože a stolové nohy ? Nahliadnite do zákulisia ručnej výroby.

Pre správny výber vzhľadu dreva, kliknite sem : VZHĽAD-DREVA

Vzorkovník :

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...