Masívny dubový stôl LOFT 3
Masívny dubový stôl LOFT 3
Masívny dubový stôl LOFT 3
Masívny dubový stôl LOFT 3

Masívny dubový stôl LOFT 3

Elegantný a moderný jedálenský stôl LOFT 3 ponúka kombináciu kovu a masívneho dubového dreva. Stolové dosky sú zhotovené z masívneho dubového dreva, vyrobené lepením masívnych lamiel o hrúbke 4 cm a šírke cca 6 cm až 12 cm. Stôl je vhodný do akéhokoľvek interiéru, do jedálne, kuchyne ale aj kancelárie. Stôl je vyrobený z kvalitného dreva, čo zaručuje jeho trvanlivosť a pevnosť. Jeho povrch je ošetrený olejom, čo zabraňuje vzniku škrabancov a zároveň zachováva pôvodnú farbu dreva.

Stolová podnož je kovová, do dĺžky stola 160cm má profil 60x20 mm, nad 160 cm má profil 70×30 mm. Farba podnože je čierna matná.

Vypočítajte si cenu Vášho stola :


  6 - 8 týždňov
1 494,00 €
S DPH

 

Elegantný stôl z dubového masívu

Stolová podnož z profilu v tvare O ponúka elegantný štýl ponúka veľmi stabilný elegantný štýl - ideálny pre domácnosti, ale aj kancelárierokovacie a zasadacie miestnosti či reštaurácie. Dubový stôl LOFT 3 je správnou voľbou pre každého, kto hľadá kvalitný a elegantný stôl do svojho interiéru. Stôl je vyrobený z kvalitného dreva, čo zaručuje jeho trvanlivosť a pevnosť aj pri vysokej záťaži. Jeho povrch je ošetrený olejom, čo zabraňuje vzniku škrabancov a zároveň zachováva pôvodnú farbu dreva.

Našim najpredávenejším odtieňom je prírodný naturálny vzhľad dubového dreva. Avšak farebnosť našich stolov je možné ovplyvniť aj povrchovou úpravou. Na dosiahnutie požadovanej farby stola používame tvrdé farebné voskové oleje značky Osmo.

Máte vlastnú predstavu o svojom stole z masívu ? Kontaktujte nás, vyrobíme vám masívny dubový stôl na mieru. Okrem stolov s kovovou podnožou zabezpečujeme aj výrobu iného nábytku z masívneho dreva do interiéru domácností a HORECA segment podľa želania klienta. Zaujíma vás ako vyrábame kovové podnože a stolové nohy ? Nahliadnite do zákulisia ručnej výroby.

Pre správny výber vzhľadu dreva, kliknite sem : VZHĽAD-DREVA

Vzorkovník :