Masívny dubový stôl MOST II
Masívny dubový stôl MOST II
Masívny dubový stôl MOST II
Masívny dubový stôl MOST II

Masívny dubový stôl MOST II

Moderný jedálenský stôl v minimalistickom dizajne, ktorý ponúka kombináciu kovu a dubového dreva. Masívny dubový stôl MOST II zapadne do moderných aj tradičných interiérov, kde môže slúžiť ako jedálenský stôl, pracovný stôl alebo stôl do kancelárie. Maximálne precízne a kvalitné spracovanie zaručuje, že dubový stôl MOST II bude našim zákazníkom spoľahlivo slúžiť dlhé roky bez straty kvality. Stolové dosky sú zhotovené z masívneho dubového dreva, vyrobené lepením masívnych lamiel o hrúbke 4 cm a šírke cca 6 cm až 12 cm.

Stolová podnož je kovová. Farba podnože je čierna matná.

Vypočítajte si cenu Vášho stola :


  6 - 8 týždňov
1 680,00 €
S DPH

 

Moderný stôl z masívu

Hľadáte kvalitný masívny stôl do jedálne, kuchyne, domácej pracovne či kancelárie ? Dubový stôl MOST II je vyrobený z masívneho dreva na ktorý bude radosť nie len pozerať, ale zároveň bude funkčný a odolný. Stôl MOST II je vyrobený z masívneho dubového dreva v kombinácií s elegantnou a ručne vyrobenou kovovou podnožou. Tento stôl z masívneho dreva s moderným dizajnom vytvorí kus autentickej prírody vo vašom interiéry. Jednoduhý systém L profilov spoľahlivo zabezpečí, že stôl bude veľmi stabilný a odolný, zároveň kovová konštrukcia tohto typu poskytuje dostatok priestoru pod stolom na pohodlné sedenie.

Našim najpredávenejším odtieňom je prírodný naturálny vzhľad dubového dreva. Avšak farebnosť našich stolov je možné ovplyvniť aj povrchovou úpravou. Na dosiahnutie požadovanej farby stola používame tvrdé farebné voskové oleje značky Osmo.

Máte vlastnú predstavu o svojom stole z masívu ? Kontaktujte nás, vyrobíme vám masívny dubový stôl na mieru. Okrem stolov s kovovou podnožou zabezpečujeme aj výrobu iného nábytku z masívneho dreva do interiéru domácností a HORECA segment podľa želania klienta. Zaujíma vás ako vyrábame kovové podnože a stolové nohy ? Nahliadnite do zákulisia ručnej výroby.

Pre správny výber vzhľadu dreva, kliknite sem : VZHĽAD-DREVA

Vzorkovník :

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...

Zákazníci, ktorí si kúpili tento produkt, si kúpili aj...