Masívny dubový stôl JEL slim
Masívny dubový stôl JEL slim
Masívny dubový stôl JEL slim
Masívny dubový stôl JEL slim
Masívny dubový stôl JEL slim
Masívny dubový stôl JEL slim
Masívny dubový stôl JEL slim
Masívny dubový stôl JEL slim
Masívny dubový stôl JEL slim
Masívny dubový stôl JEL slim

Masívny dubový stôl JEL slim

Dubový stôl JEL je masívny drevený stôl vyrobený z kvalitného dubového dreva v kombinácií s elegantnou a ručne vyrobenou kovovou podnožou. Stôl je vhodný do akéhokoľvek interiéru, do jedálne, kuchyne, obývacej izby alebo do kancelárie. Stôl je vyrobený z kvalitného dreva, čo zaručuje jeho trvanlivosť a pevnosť. Jeho povrch je ošetrený olejom, čo zabraňuje vzniku škrabancov a zároveň zachováva pôvodnú farbu dreva. Dubový stôl JEL je skvelou voľbou pre každého, kto hľadá kvalitný a elegantný stôl do svojho domova. Stolové dosky sú zhotovené z masívneho dubového dreva, vyrobené lepením masívnych lamiel o hrúbke 4 cm a šírke cca 6 cm až 12 cm.

Stolová podnož je kovová z profilu 80x40. Štandardná farba je matná štrukturovaná čierna.

Vypočítajte si cenu Vášho stola : 


  6 - 8 týždňov
1 197,20 €
S DPH

 

Masívny stôl s kovovou podnožou

Hľadáte kvalitný masívny stôl do jedálne, kuchyne, domácej pracovne či kancelárie? Čo tak dubový stôl vyrobený z masívneho dreva na ktorý bude radosť nie len pozerať, ale zároveň bude funkčný a odolný. Stôl JEL je vyrobený z masívneho dubového dreva v kombinácií s elegantnou a ručne vyrobenou kovovou podnožou. Tento stôl z masívneho dreva s moderným dizajnom vytvorí kus autentickej prírody vo vašej domácnosti. Stolová podnož s profilom 80x40mm spoľahlivo zabezpečí, že stôl bude veľmi stabilný a odolný, zároveň kovová konštrukcia tohto typu poskytuje dostatok priestoru pod stolom na pohodlné sedenie.

Masívny stôl na mieru

Našim najpredávenejším odtieňom je prírodný naturálny vzhľad dubového dreva. Avšak farebnosť našich stolov je možné ovplyvniť aj povrchovou úpravou a vytvoriť si tak stôl podľa svojho vkusu. Na dosiahnutie požadovanej farby stola používame tvrdé farebné voskové oleje značky Osmo. Pevná konštrukcia a kvalita vyhotovenia zaručí jeho používanie na dlhé roky. Masívny dubový stôl JEL bude dokonalým ústredným bodom vo vašej kuchyni, jedálni alebo obývačke, zároveň je to však veľmi odolný a kvalitný kus nábytku, ktorý prežije vo výbornej kondícií ešte mnoho rokov. Stoly z masívu sa vyznačujú vysokou kvalitou prevedenia, moderným dizajnom a spoľahlivosťou najvyššej úrovni.

Máte vlastnú predstavu o svojom stole z masívu? Neváhajte nás kontaktovať, vyrobíme vám masívny dubový stôl na mieru. Okrem stolov s kovovou podnožou zabezpečujeme aj výrobu iného nábytku z masívneho dreva do interiéru domácností a HORECA segment podľa želania klienta. Zaujíma vás ako vyrábame kovové podnože a stolové nohy? Nahliadnite do zákulisia poctivej ručnej výroby stolových podnoží.

Pre správny výber vzhľadu dreva, kliknite sem : VZHĽAD-DREVA

Vzorkovník :

nová škála lakov a olejov.jpg